FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY I WNĘTRZ

Profesjonalna fotografia wnętrz czy architektury, ogólnie: zdjęcia nieruchomości, domów, budynków użytkowych to dziedzina w której od lat z powodzeniem odpowiadamy na rosnące wymagania.

O sukcesie decyduje tutaj  nie tylko dobry sprzęt i doświadczenie. Każda sesja zdjęciowa realizowana jest w taki sposób, by pokazywała wszystkie zalety i szczegóły fotografowanej przestrzeni, oddawała istotę prezentowanych wnętrz.

 

Każdą sesję poprzedzają ustalenia z Klientem, aby poznać jego oczekiwania i cele. W naszej pracy wykorzystujemy ideę Home Stagingu. Pozwala to na odpowiednie przygotowania pomieszczeń, staranną aranżację oświetlenia i taki dobór detali pasujących do stylu i klimatu miejsca aby stworzyć odpowiednią scenografię.

Po wybraniu najlepszych kadrów przystępujemy do pracochłonnego etapu postprodukcji (profesjonalna obróbka graficzna, montaż zdjęć).

 

Do wszystkich projektów podchodzimy kompleksowo, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad finalnym efektem.

Współpracujemy z agencjami nieruchomości, dla których wykonaliśmy setki zdjęć mieszkań, domów, apartamentów, rezydencji, a także restauracji, hoteli i pensjonatów. Naszymi klientami są też firmy i przedsiębiorstwa, dla których realizujemy zdjęcia biur, zdjęcia firmowych siedzib, czy dokumentacje inwestycji komercyjnych

 

Główym obszarem naszych działań jest województwo śląskie w szczególności Bielsko-Biała, choć bez problemu możemy dojechać w dowolne miejsce w Polsce i Europie.

 

Jesteśmy gotowi wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe i wymagające zlecenie.

 

© copyright by Limon | www.limon2b.pl | polityka prywatności