FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Jeden dzień i jedna, niepowtarzalna oraz wyjątkowa historia dwojga ludzi!

Szczególnym momentem w życiu człowieka jest ślub. Dzień w którym przyrzekacie sobie miłość jest niepowtarzalny, a emocje jedyne w swoim rodzaju. Dotrzymując towarzystwa Młodej Parze w dniu ślubu mam okazje uwiecznić na fotografiach ślubnych niezapomniane chwile, radość, wzruszenie, także stres związany ze ślubem i nastrój tego wyjątkowego dnia. Spontaniczne, zabawne i naturalne zachowania Wasze oraz Gości ujęte na zdjęciach dostarczą Wam bezcennych wspomnień.

 

Ponieważ nie ma dwóch identycznych ślubów i dwóch identycznych Par nie powiem Wam, co macie robić i jak się zachowywać. Pragnę byście po prostu byli sobą, na fotografiach ślubnych, które bez słów zobrazują Was
i Wasz Dzień.

 

Podczas wykonywania sesji ślubnej wykazujemy się kreatywnością, jesteśmy także otwarci na nietypowe pomysły Klientów. Ważne jest dla nas stworzenie oryginalnych fotografii, które spełnią Wasze oczekiwania i będą niezwykłą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

 

Młoda Para może wybierać z kilku pakietów ślubnych. Oferta studia fotograficznego LIMON, jest elastyczna
i można ją dopasować do indywidualnych upodobań. Zdjęcia wykonujemy przede wszystkim na terenie Bielska-Białej oraz Śląska.

 

Znajdziesz nas w Bielsku-Białej przy ulicy Grażyńskiego 40.

© copyright by Limon | www.limon2b.pl