POLECAMY

 • 1. LOGOTYP ORAZ IDENTYFIKACJA WIZUALNA FIRMY    [zwiń/rozwiń]

  Logo jest najważniejszym elementem identyfikującym firmę lub produkt, powinno być ich graficzną reprezentacją, oddawać specyfikę i charakter, jednoznacznie wyróżniać na tle innych. Otaczają nas setki firm które mimo dynamicznego rozwoju od lat posiadają niepraktyczny logotyp oraz niespójną identyfikację wizualną. Jednocześnie zaskakują wciąż przypadki, kiedy młoda, powstająca dopiero firma świadomie i z rozwagą pochyla się nad swoim wizerunkiem jeszcze zanim pojawi się na rynku. Czy warto postarać się o projekt dobrego logo?

   

  Oczywiście!

   

  Logo powinno być proste w swej budowie, nie przytłaczać ilością efektów i kolorów. Proste kształty łatwiej zapamiętać. Pamiętajmy też że logo musi być użyteczne nie tylko w większych formatach (np. na billboardzie) ale również w mniejszej formie (grawer na gadżetach reklamowych). Zdajmy się zatem na doświadczenie agencji reklamowej, która nada znakowi naszej firmy odpowiedni kształt.

   

  Jesteś na etapie otwierania własnego biznesu? Logo firmy to pierwsze czego potrzebujesz. LIMON - to Agencja Reklamowa która postara się sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy, nasze biuro znajduje się przy ul. Grażyńskiego 40, Bielsko-Biała.

   

  [kliknij tutaj aby zobaczyć nasze realizacje]

 • 2. KASETONY REKLAMOWE LED    [zwiń/rozwiń]

  Kasetony montowane są głównie na elewacjach budynków. Ze względu na ogromne możliwości dopasowania kształtu, formy, koloru do wymagań oraz niezwykle szybki  rozwój rozwiązań technicznych są najchętniej wybieranym typem reklamy zewnętrznej. W większości przypadków są nieodzownym elementem kształtowania otoczenia firmowej siedziby.

   

  Agencja reklamowa LIMON jest producentem kasetonów reklamowych. Wykonujemy je w różnych technologiach dostosowanych do potrzeb Klienta i sytuacji w miejscu montażu. Stosujemy moduły LED wiodących producentów, które zapewniają wydajne, bezawaryjne podświetlenie urządzenia, przy zachowaniu bardzo niskiego zużycia energii.

   

  Wyjątkowość naszej oferty to kompleksowa realizacja i opanowanie wszystkich etapów produkcji: od koncepcji wstępnej i analizy potrzeb, przez projekt i wycenę, po wykonanie i montaż. Z pasją śledzimy najnowsze technologie w branży i niezwłocznie przystępujemy do ich wdrażania, co pozwala nam zaproponować naszym Klientom niezwykłe możliwości w przystępnej cenie.

   

  Kasetony podświetlane sprawią że siedziba twojej firmy będzie widoczna 24h.

  Przekonaj się sam. Zapraszamy, Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego 40.

   

  [kliknij tutaj aby zobaczyć nasze realizacje]

Limon

ul. Grażyńskiego 40

43-300 Bielsko-Biała

 

m: +48 663 044 292

e: biuro@limon2b.pl

© copyright by Limon | www.limon2b.pl