Drukarnia cyfrowa

Nasza firma do tworzenia grafik reklamowych wykorzystuje druk cyfrowy. Takie rozwiązanie ma mnóstwo zalet, przede wszystkim, dzięki temu, że dany materiał dostarczany jest cyfrowo, grafikę można utworzyć nawet jeśli znajduje się na nośniku pośrednim.

 

Nasza drukarnia wybrała taką formę realizacji, dzięki czemu możliwe jest tworzenie poszczególnych zamówień od razu. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla klienta, który nie musi długo czekać. Ogromną zaletą formy cyfrowej jest też wysoka jakość otrzymanej grafik, dlatego można otrzymać wyraźne obrazy nawet w dużym rozmiarze.

 

Oferujemy klientom materiały wysokiej jakości w dobrej cenie, a także możliwość zastosowania szerokiej gamy kolorów. Tworzy się jej z podstawowej bazy CMYK poprzez mieszanie podstawowych barwy tak, aby stworzyć kolory dodatkowe.

 

W przypadku gadżetów reklamowych ta metoda doskonale się sprawdzi, ponieważ za jej pomocą można tworzyć grafiki na różnych podłożach i gramaturze. Nasze usługi wykonujemy na terenie bielska i zachęcamy do skorzystania z nich zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych.