Drukarnia wielkoformatowa

To najlepsza metoda za pomocą której tworzymy banery reklamowe, tablice reklamowe, bilbordy i wiele innych form reklamy. Jako drukarnia wielkoformatowa korzystamy z metody solwentowej i lateksowej, pozwala nam ona na przeniesienie obrazu cyfrowego z komputera na papier, folię i wiele innych rzeczywistych materiałów.

 

Ogromną zaletą metodą solwentowej jest stały koszt produkcji, bez względu na ilość nakładu. Co więcej doskonale sprawdza się w przypadku realizacji wielkoformatowych. Najczęściej wykorzystuje się ją do tworzenia szyldów, bilbordów, ale również fototapet.

 

Natomiast w przypadku metody lateksowej stworzone grafiki tworzy się przy pomocy atramentu na bazie wody, dzięki czemu są one ekologiczne. Metoda lateksowa pomaga w dokładnym odwzorowaniu szczegółów danej grafiki. Ponadto jest ona odporna na działanie promieni UV, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w warunkach zewnętrznych. Często wykorzystywany jest również do tworzenia naklejek oraz innych podklejanych materiałów.

 

Jak widać duże wydruki można wykonać na kilka sposobów, każdy z nich sprawdzi się w innym przypadku, dlatego w naszej firmie w bielsku klient może zdecydować, który najbardziej mu odpowiada.