Firma nasza powstała w 1987 roku. Od początku swej działalności zajmuje się kompleksowymi naprawami samochodów osobowych i dostawczych.

Firma NIEMIEC AUTO SERWIS, jest firmą rodzinną, w której ja, jako właściciel mam u boku brata i syna, którzy stanowią główny człon firmy. Dzięki długoletniej praktyce, ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, gwarantujemy naszym klientom wysoka jakość i profesjonalizm napraw. Nasze usługi oparte na nowoczesnych technologiach, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i narzędzi dają zadowolenie naszym klientom, a nam pewność dobrze wykonanej pracy.

Usługi świadczymy w zakresie: mechaniki, elektromechaniki, diagnostyki komputerowej i elektroniki, jak również wykonujemy przeglądy klimatyzacji i geometrie kół oraz wulkanizacje, na najnowocześniejszych maszynach.

Klienci, którzy od lat korzystają z naszych usług wiedzą, iż niezależnie od marki samochodu, którym obecnie jeżdżą, nasz serwis bez problemu upora się z każdą usterką i dlatego niezmiennie od lat korzystają z naszych usług. Oczywiście zawsze witamy i cieszymy się z nowo pozyskanych klientów. Serwis nasz jest również serwisem mobilnym, gdyż do nagłych awarii dojeżdżamy do klienta.
                       
© Copyright by Niemiec Auto Serwis 2011 | All Rights Reserved